Програмата на Беглика включва множество събития.

 

 

Някои ще бъдат публикувани в хода на фестивалното Съ-творяване, а други ще се родят на място.

 

 

Не забравяй, че Ти си програмата :  )

Детски кът

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
10:00 ч.Игри и забавления с Ятото.Свободата да летишСетивни и ритмични игри-Аделина СираковаПътуващо училище: Приключение вдън горит тилилейски(Продължава до 12 ч.)Сетивни и ритмични игри-Аделина СираковаПътуващо училищше: Приключение вдън горите тилилейски(Продължава до 12 ч.)
11:00 ч.Пленер за детски рисунки: Животните във фермата- 4 лапиМаскен бал за деца: Създаване на маски на животни- 4 лапиРаботилница за рисуване на тениски и чанти с ЯтотоКак взимаме решения, като зачитаме всеки глас? Работилница по социокрация за деца и възрастни.Фондация "Шарени кръгове", Марта ЗлатеваПътуващо училище: Приключение вдън горите тилилейски(Продължава до 12 ч.)
12:00 ч.Свободни сегментиЗапознаай се с Елмо!Игри и забавления с кучето ЕлмоХудожествени занимания с арт ателие ТалантиКак взимаме решения, като зачитаме всеки глас? Работилница по социокрация за деца и възрастни.Фондация "Шарени кръгове", Марта ЗлатеваРаботилница за рисуване на тениски и чанти с Ятото
13:00 ч.Обедна почивкаОбедна почивкаОбедна почивкаОбедна почивкаОбедна почивка
14:00 ч.Свободни сегментиАрома игра за деца-Катрин КуцароваРаботилница тъкачество(Продължава до 16ч.)- НЧ Светлина 1861 гр.ШипкаРаботилница тъкачество(Продължава до 16ч.)- НЧ Светлина 1861 гр.ШипкаАтелие литература с Аделина Сиракова
15:00 ч.Открит урок-децата се учат да защитават животните- 4 лапиОткрит урок-децата се учат да защитават животните- 4 лапиЕстествено родителство и детското възпитание в ранна възраст- беседа с Елица ГоговаЕстествено родителство и детското възпитание в ранна възраст- беседа с Елица ГоговаАтелие литература с Аделина Сиракова
16:00 ч.Работилница за рисуване на тениски и чанти с ЯтотоПътуващо училище: Приключение вдън горит тилилейскиАтелие литература с Аделина СираковаПътуващо училище: Приключение вдън горит тилилейскиИгри с Ятото
17:00 ч.Работилница за рисуване на тениски и чанти с ЯтотоПътуващо училище: Приключение вдън горит тилилейскиАтелие литература с Аделина СираковаПътуващо училище: Приключение вдън горит тилилейскиИгри с Ятото

През всички дни на фестивала-създаване на стоп-кадър анимация ЗаЕдно с дружното участие на всеки желаещ- инициатива на Ятото. Свободата да летиш

Форум на заедност

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
11 ч.Среща на форумните дейциСреща на форумните дейциХородея > ДарСоциални иновации, социална икономика и други фантасмагорииСемеен резидентен център Ятото
12:30 ч.Ти си програматаРезиденция Баба (София)Oбщностна икономика: как и защо? Идеите, които ни свързватИновативен мениджмънт и самоуправление в традиционни компанииДигитален кооператив>Кемплайт
13:30 ч.Планина, обичам те!ХранкоопСреща на форумните дейциНовият РЕНЕСАНС и общностите - Саша БезухановаХудожествени инсталации
15 ч.Зелен сборЖиви игриOбщностна икономика: как и защо? Идеите, които ни свързватСоциално предприемачество: Резиденция баба и още историиСреща на форумните дейци

Музикална сцена

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
17 ч.Музика на цветятаБеглишки стихииAltaisDharbaNinimalini
18:30 ч.MimionixSurbahar liveSoulful BlissKlimentЛуната
20 ч.Алек КиревAuroraXМерак СтандартБлагодаря БългарияКеминджиджи
21:30 ч.Танцова медитация "Танцът на стихиите"Beglika Psy JamVataff Project (live band)ZeyraОтворена акустична среща

Програма на открито

>
14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
6:30 ч.ПаневритмияПаневритмияПаневритмияПаневритмияПаневритмия
9 ч.ХороДейницаХороДейницаХороДейницаХороДейницаХороДейница
9 ч.Хата Виняса ЙогаХата Виняса ЙогаХата Виняса ЙогаХата Виняса ЙогаХата Виняса Йога
9 ч.Oтворени тренировки по кунг-фуOтворени тренировки по кунг-фуYoga Fly за децаYoga FlyТи си програмата
9 ч.Ти си програматаТи си програматаТи си програматаКаруна Ки Рейки. Медитация за изцеление на СянкатаТи си програмата
9 ч.Ти си програматаТи си програматаТи си програматаСутришна ащанга йога практика и релаксация с хангСутришна ащанга йога практика и релаксация с ханг
10 ч.Ти си програматаТи си програматаПланинско преживяване > преход в дивата природа за себеоткриване и връзка с природата и цялото.Планинско преживяване > преход в дивата природа за себеоткриване и връзка с природата и цялото.Планинско преживяване > преход в дивата природа за себеоткриване и връзка с природата и цялото.
10 ч.Ти си програматаЗвукотерапия с Гонг, тибетски и кристални пеещи купиМедитация с Гонг, тибетски и кристални пеещи купи по чакритеЗвукова медитация и лечениеЗвуколечение и начални дихателни практики: Биневрални звуци. Шестте лечебни звука. Коремно и обърнато дишане.
10 ч.„Животните във фермата“ - пленер за детски рисункиПленер за детски рисунки и създаване на маски на животниOтворени тренировки по кунг-фуУъркшоп за деца и родители „Йога, звук, ритъм и игра“Какво знаем за животните във фермата и за храната, която ядем?
10 ч.Ти си програматаТи си програматаАрома-играУъркшоп 'ПРИЛОЖЕНИЕ И ВЪЗДЕЙСТВИЕ НА ТИБЕТСКИТЕ КУПИ'Oтворени тренировки по кунг-фу
10 ч.Ти си програматаТи си програматаТи си програматаКакво знаем за животните във фермата и за храната, която ядем?Йога практика по системата на Христо Илиев
10 ч.Четене на беседи от Беинса ДуноЧетене на беседи от Беинса ДуноЧетене на беседи от Беинса ДуноЧетене на беседи от Беинса ДуноЧетене на беседи от Беинса Дуно
11:30 ч.Ти си програматаТи си програматаКакаова церемония > продължителност 4 часаКакаова церемония > продължителност 4 часаЧетирите женски архетипа
12 ч.Ти си програматаТи си програматаНезависима Банка за семенаФестивал за свободна размяна на семена, разсади и фиданки (представяне)Проект 1 милион: засаждане на 1 милион дървета с доброволци
12:00 ч.Ти си програматаТемазкал ИнипиТемазкал ИнипиТемазкал ИнипиТемазкал Инипи
12:00 ч.Ти си програматаТи си програматаНезависима Банка за семенаФестивал за свободна размяна на семена, разсади и фиданки (представяне)Проект 1 милион: засаждане на 1 милион дървета с доброволци
13:00 ч.Ти си програматаAccess Consciousness - Инструменти и Техники за Промяна на РеалносттаКундалини Йога за Жизненост и ЛъчезарностТи си програматаAccess Consciousness - Инструменти и Техники за Промяна на Реалността
15 ч.Ти си програматаТи си програматаФизика и дух в едно-балансът в йогатаТи си програматаТи си програмата
16 ч.Ти си програматаТи си програматаПланинско преживяване > преход в дивата природа за себеоткриване и връзка с природата и цялото.Планинско преживяване > преход в дивата природа за себеоткриване и връзка с природата и цялото.Планинско преживяване > преход в дивата природа за себеоткриване и връзка с природата и цялото.
16 ч.Раздаване на семенни Коктейли от най-голямата банка за сортови семена в ЕвропаРаздаване на семенни Коктейли от най-голямата банка за сортови семена в ЕвропаРаздаване на семенни Коктейли от най-голямата банка за сортови семена в ЕвропаРаздаване на семенни Коктейли от най-голямата банка за сортови семена в ЕвропаРаздаване на семенни Коктейли от най-голямата банка за сортови семена в Европа
19 ч.Ти си програматаОстровът на тишинавтите > "Сън в лятна нощ"Островът на тишинавтите > "Сън в лятна нощ"Островът на тишинавтите > "Сън в лятна нощ"Ти си програмата
19 ч.Oтворени тренировки по кунг-фуOтворени тренировки по кунг-фуOтворени тренировки по кунг-фуOтворени тренировки по кунг-фуOтворени тренировки по кунг-фу
20 ч.Темазкал ИнипиТемазкал ИнипиТемазкал ИнипиТемазкал ИнипиТемазкал Инипи

Звуколечебница

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
10:30 ч.Ти си програматаТи си програматаКак да чуваме вътрешният си глас и интуиция?Ти си програматаТи си програмата
12 ч.Ти си програматаТи си програматаCancer survivor - преодоляване на болестта чрез естествени механизми и без медицинаСилата на Кристалите и Минералите - Водена медитация за свързване с лечебната им силаТи си програмата
13 ч.Ти си програматаТи си програматаГрижа за здравето с етерични маслаРакът- моят приятел. Как болестта твори осъзнаванеТи си програмата
14:30 ч.Звуколечебна сесия - практическо обучениеПълнолуние с Гонг и 108 пъти Махамритунджая мантраУъркшоп “ Ела, почувствай твоя звук, твоята мантра……“Интуитивно пеене с древният език на гласнитеРейки с кристали
16 ч.Уъркшоп “Събуди шамана в себе си!“Дневно звуково пътешествие в куполаПриродна практика за събужданеКак да медитираме в духовното сърцеТи си програмата
17 ч.Ти си програматаТи си програматаЗвукова медитация и лечениеТи си програматаТи си програмата

Към Корена

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
10 чТи си програматаТи си програматаТи си програматаЙото Пацов "Примитивна българска магия"Ти си програмата
11:30 ч.Ти си програматаТи си програматаКостадин Димов "Древни мегалитни мистерии"док. Елица Димова "Посветените в древното знание български царе и царици"Ти си програмата
13 ч.Ти си програматаТеология на аритметиката. Корени на числовия символизъм.Ти си програматаинж. Христо Коларов ""Влиянието на енергиините полета на Земята и БългарияСинергетика и космология. Основи на астрологията.
14:30 ч.Ти си програматаТи си програматапроф. Христо Смоленов "Свещената геометрия в прабългарските строежи"В търсене на най-древната цивилизация в Европа - арх. обект "Юнцаците" Камен БояджиевТи си програмата
16 ч.Ти си програматаТи си програматаКакво прави геометрията свещена за униеверсалният език на символитеЗа субектната същност и интерсубектните взаимоотношения.Архитектоника на другобитииносттаТи си програмата
21 ч.КинематографКинематографКинематографКинематографКинематограф

Зелена сцена

>< Всеки ден от 10:23 до 23:23 ч ><


В стремежа си да представяме и подкрепяме устойчиви модели на социално взаимодействие създадохме Зелена сцена – споделено творческо пространство, подкрепящо позитивната промяна във всеки един от нас.

 

Целта ни е да стигнем до възможно най-много инициативни, любопитни, чистосърдечни и мотивирани хора, желаещи да изразят себе си и да открият съмишленици! 

 

> Заповядайте, винаги има място за още един! <

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
8:30 ч.Ashtanga vinyasa JamAshtanga vinyasa JamAshtanga vinyasa Jam /Acro yoga for every soulAcro yoga for every soulAcro yoga for every soul
11 ч.Какво ядем и кка това засяга животните и околната среда?Decorate yourselfГрижа за здравето с етерични масла>Живот с минимален отпечатъкОсновни принципи на ведическото хранене
13 ч.The path of the TeaОт града към селото: Илюзии и реалностДискусия и Експеримент "Събуди се!-10 години жива утопия"Новото поколение техники за ГМО, които вече преминаха от теорията в реалното производство на храни и фуражиVolunteering/Erasmus+/European solidarity corp
14:30 ч.Don`t miss This-cussionУъркшоп:Механизми да изразим гражданската си позиция за околната среда и животнитеДигитална седянка > "Историята и магията на Родопа планина"Дигитална седянка > "Родовата памет"Green summit/Association
16 ч.Хлябът като символ на словото и чистотата на душатаХлябът като символ на словото и чистотата на душатаХлябът като символ на словото и чистотата на душатаХлябът като символ на словото и чистотата на душатаХлябът като символ на словото и чистотата на душата
17:30 ч.Ash-tray to RecycleGotArtМалки практики за по-устойчиво градско ежедневиеLanguage CafeТи си програмата
19:00 ч.Ти си програматаТи си програматаThe imppact of AngrycultureThe imppact of AngrycultureТи си програмата
21:00 ч.Jam sessionBody music jamJam poetryJam poetryТи си програмата

Самодивски купол

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
11 ч.Ти си програматаУъркшоп за емпатия: Прегърни (се) със затворени очиУъркшоп за емпатия: Прегърни (се) със затворени очиТи си програматаЧетирите женски архетипа
12:30 ч.Ти си програматаТи си програматаЕстественото родителство и детското развитие в ранна възрастЕстественото родителство и детското развитие в ранна възрастТи си програмата
14 ч.Ти си програматаФитотерапия и натуротерапия-Поглед към Естественото здравеТи си програматаИгра за работа с основни приказни архетипиИгра за работа с основни приказни архетипи
15:30 ч.Ти си програматаЖенски кръг: Здравето на утробатаКак да си сътворим сами естествена козметика с етерични маслаЖенски кръг: Свещенодействието на менструацията Ти си програмата

Ескпресивна сцена

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
10 ч.Ти си програматаБиоданзаБиоданзаБиоданзаБиоданза
13:30 ч.Explore art expressExplore art expressExplore art expressExplore art expressExplore art express
16 ч.Ти си програматаСъвременен танц с БарбараСъвременен танц с ИнаPlayback театър "Storycatchers"Съвременен танц с Ина
18 ч.Контактна импровизацияКонтактна импровизацияСъвременен танц с БарбараТи си програматаТи си програмата
18:30 ч.Ти си програматаТи си програматаТи си програматаPlayback театър "Тук и сега"Ти си програмата

Сцена „ЗаЕдно“ с Combino

14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
9 ч.ХородеенеТанци с ГретаХородеенеХородеенеХородеене
11 ч.Душата ми разказва в СътворимиДушата ми разказва в СътворимиДушата ми разказва в СътворимиДушата ми разказва в СътворимиТи си програмата
13 ч.Душата ми разказва песни за свързване с ГабиДушата ми разказва песни за свързване с ГабДушата ми разказва песни за свързване с ГабиДушата ми разказва песни за свързване с ГабиТи си програмата
15 ч.Душата ми разказва в Беглишки песниДушата ми разказва в Беглишки песниДушата ми разказва в Беглишки песниЧасът на децатаТи си програмата
16 ч.Душата ми разказва в Беглишки песниДушата ми разказва в Беглишки песниДушата ми разказва в Беглишки песниСюита в 3 части с народен сюжет по музиката на ПиринТи си програмата
17 ч.МармаладМармаладКоренуванеТи си програматаСуфизмът в съвременият свят
18 ч.МармаладМармаладМноголика ИваМузиката на Индианската флейта и тамборТи си програмата
19 ч.Ти си програматаТи си програматаПод звездитеСътвоРиМиТи си програмата
21 ч.КинематографКинематографКинематографКинематографКинематограф
21:30 ч.Ти си програматаНощен ритъмНощен ритъмБеглишкиТе песниТи си програмата
23 ч.Combino projectCombino projectCombino projectCombino projectCombino project

ДоРая

Циркова сцена Нибрай

< <
14.08
Сряда
15.08
Четвъртък
16.08
Петък
17.08
Събота
18.08
Неделя
11:00Магията на куклите - представление от ЕлфираПринцесата и драконът - куклено представление от Мале МалеМагията на куклите - представление от ЕлфираМале Мале - шоу със сапунени мехуриРаботилница със сапунени мехури
12:00Ти си програматаПлетене на мандалиЖонглиране и пой за начинаещиРаботилница за горски куклен театър Мале МалеВъздушна акробатика уъркшоп
15:00Ти си програматаВъздушна акробатика уъркшопЖонглиране и пой за напредналиВъздушна акробатика уъркшопУъркшоп по спане
16:30Ти си програматаРаботилница за контактно жунглиранеМементос - Движенческо представление на Димитър ГермановАкробатика уъркшопТи си програмата
18:30Ти си програматаЖонглиране за начинаещиТи си програматаКонцерта на куклите - представление от Мале МалеТи си програмата
19:30Ти си програматаТи си програматаПредстави си - съвременно цирково представлениеОтворено шоу на Беглишките талантиТи си програмата
22:30Ти си програматаТи си програматаОгнено шоу - АлхимицитеТи си програматаТи си програмата